Аку. ударен одвртувач 18V 4Ah 1/2

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

26,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 203 Nm
Број на вртежи 2300 rpm
Број на удари 2700 bpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
Тежина 1,62 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 240 mm
Висина 147 mm
Ширина mm
EAN: 5035048390634 SKU: DCF880M2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.96 кг
Димензии(пакет) 39.5 × 26 × 11.5 cm
Платформа

Бренд