Аку. ударен одвртувач 18V 5Ah 1/2

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

39,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 5 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 447 Nm
Број на вртежи 2000 rpm
Број на удари 3100 bpm
Прифат на алат 1/2
Максимална големина на штраф
Тежина 1,5 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 178 mm
Висина mm
Ширина mm
EAN: 5035048693674 SKU: DCF894P2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.899 кг
Димензии(пакет) 44.5 × 34.5 × 15.5 cm
Платформа

Бренд