Аку. ударен одвртувач 18V 5Ah 1/2

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

29,990 ден 39,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 5 Ah
Механички брзини 3 електронски
Максимален вртежен момент 950 Nm
Број на вртежи 0 – 400 / 1200 /1900 rpm
Број на удари 2400 bpm
Прифат на алат 1/2
Максимална големина на штраф 20
Тежина Kg
Тежина со батерија 3.3 Kg
Должина 224 mm
Висина 225 mm
Ширина mm
EAN: 5035048548011 SKU: DCF899P2-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.02 кг
Димензии(пакет) 44.5 × 34 × 16 cm
Платформа

Бренд