Аку. ударен одвртувач 18V 950Nm 3/4 без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

26,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 3 /
Максимален вртежен момент 950 Nm
Број на вртежи 1900 rpm
Број на удари 400 bpm
Прифат на алат 3/4
Максимална големина на штраф 20 M
Тежина 2,6 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 224 mm
Висина 225 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048699270 SKU: DCF897NT-XJ Категорија:

Опис

Последна генерација на моќен XR 18V ударен одвртувач со иницијален вртежен момент од 1625Nm. Лесна контрола со 3 брзини за различни намени. Мотор без четкици и LED светло. Доаѓа со TSTAK куфер. Овој N модел е без полнач и батерии.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.11 кг
Димензии(пакет) 44 × 33 × 16 cm
Платформа

Бренд