Аку. Комби чекан 54V 10.5J FLEX VOLT без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

59,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија / Ah
Ударна енергија 10.5 J
Број на вртежи 190-380 rpm
Број на удари 1450-2900 bpm
Макс. дупчење во бетон 45 mm
Макс. дупчење со круна 125 mm
Макс. дупчење во дрво / mm
Макс. дупчење во метал / mm
Прифат на стезна глава SDS-MAX /
Тежина 6.8 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 526 mm
Висина 251 mm
Ширина 112 mm
EAN: 5035048722855 SKU: DCH614N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 11.68 кг
Димензии(пакет) 65 × 16.3 × 49.5 cm
Платформа

Технологија

Бренд