Аку. 54V реципрочна пила FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

31,990 ден 36,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија / Ah
Движења во минута 3000 spm
Висина на движење 35 mm
Аголно сечење до / °
Сечење во дрво до 300 mm
Сечење во метал до 130 mm
Сечење во PVC до 160 mm
Тежина 3.6 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 500 mm
Висина 200 mm
Ширина 110 mm
EAN: 5035048645703 SKU: DCS388N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 3.948 кг
Димензии 49.5 × 18.5 × 10.5 cm
Платформа

Бренд