Аку. LED ламба 14.4V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 14.4 V
Капацитет на батерија Ah
Тип на светилка mm
Силина на светлината 110 lumens
Ниво на заштита IP
Аголно сечење до °
Тежина 0.25 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 115 mm
Висина 240 mm
Ширина mm
EAN: 5035048305591 SKU: DCL030-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Бренд