Аку. LED ламба 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Тип на светилка LED
Силина на светлината 120 lumens
Ниво на заштита / IP
Аголно сечење до / °
Тежина 0.6 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 115 mm
Висина 240 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048305560 SKU: DCL040-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.52 кг
Димензии(пакет) 22.1 × 8.5 × 11.2 cm
Платформа

Бренд