Алу. сталак со мерки за ласерски детектор 2.4м

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,490 ден

Има Залиха

EAN: 5035048160138 SKU: DE0737-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.12 кг
Димензии(пакет) 133 × 6.7 × 5.5 cm
Бренд