АНР Перач под висок притисок топла вода 9500W 250 bar 900 l/h инукциски мотор

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

284,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 9500 W
Проток на вода 900 l/h
Максимален притисок 250 bar
Tемпература на топла вода 80
Тип на мотор тофазен /
Должина на цревото 10 m
Тежина 174,0 Kg

Опис

Триплекс пумпа со керамички клипови,  Автоматски бајпас вентил Вграден за прилагодување на притисокот Вградено вшмукување детергент Резервоар за вода Со безбедносен прекинувач за притисок за исклучување на котелот во случај на недостаток на вода Трифазен електро мотор со термички заштита Вертикален котел од не’рѓосувачки челик, функција за ладење  од независен електричен мотор, двојна грејна калем со огноотпорна цементна основа Т Резервоар за дизел 24L Резервоар за детергент 8L Филтри за вода  H.P. тип црево, пиштол и копје Прилагодлива глава со висок/низок притисок, држач за додатоци

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд