АНР Перач под висок притисок 1900W 150 bar 460 l/h

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

10,390 ден 12,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1900 W
Проток на вода 460 l/h
Максимален притисок 150 bar
Tемпература на вода максимална 50
Тип на мотор DSS Asinhron
Должина на цревото 6 m
Тежина 8,7 Kg
Должина / mm
Висина / mm

Опис

 

Предности

Иновативна машина за перење под притисок во секој детал, заштеда на простор и организирана. Машината за перење под притисок ARXP BOX3 150LHT е дизајнирана со две внатрешни прегради посветени на додатоци, така што сè има свое место и е лесно достапно при употреба. Складирањето е уредно, а целата машина за перење под притисок е компактна и лесно се транспортира.

 

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд