Перач под висок притисок 2500W 180 bar 500 l/h

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2500 W
Проток на вода 500 l/h
Максимален притисок 180 bar
Tемпература на вода максимална 50
Тип на мотор DSS Asinhron
Должина на цревото 6 m
Тежина 10,2 Kg
Должина / mm
Висина / mm

Опис

 

Предности

Иновативна машина за перење под притисок во секој детал, заштеда на простор и лесна организација. Машината за перење под притисок ARXP BOX4 180DSS е дизајнирана со две внатрешни прегради наменети за додатоци, така што сè има свое место и е лесно достапно при употреба. Складирањето е уредно, а целата машина за перење под притисок е компактна и лесно се транспортира. Иновативен технолошки систем кој ви овозможува да ги модулирате перформансите на машината за перење под притисок, со што се прилагодува на потребите за перење, наизменично помеѓу ECO MODE и FAST MODE.

Режимот ECO е посветен на миење понежни површини како што се, на пример, дрвениот градинарски мебел, велосипеди и надворешни ткаенини: на овој начин, средството за чистење под висок притисок користи соодветна моќност за овие материјали, гарантирајќи и одличен компромис помеѓу ефикасноста на перењето и потрошувачката. ECO SPEED, всушност, овозможува да се намали потрошувачката на вода и енергија за 30%.

 

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд