АНР Правосмукалка индустриска 1200W 20L мокро/суво

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1200 W
Притисок на вшмукување 17 kPa
Капацитет на садот за отпад 20 L
Должина на кабел 5 m
Тежина 6.1 Kg
EAN: 8016287519236 SKU: 3270ARBC Категории: , БРЕНД:

Опис

 

AR Blue Clean 3270 е правосмукалка за влажно и суво шмукање со капацитет од 20 литри дизајнирана за помали површини што многу ги олеснува многубројните домашни работи. Со тежина од 6,1 килограми, AR Blue Clean 3270 зафаќа многу малку простор и е лесен за управување: неговиот компактен дизајн го прави совршен за работа на софи, фотелји, ентериери на автомобили, па дури и на многу тесни места. Ова се должи и на неговите 3 различни функции: Шмукање на прашина и цврста отпад Шмукање на течности Функција на дувалка, дизајнирана така што правосмукалката може да работи дури и во најтешко достапни агли Со проток на воздух од 28 l/s, вакуумски притисок од 17 Kpa и максимална моќност од 1200 W, влажната и сува правосмукалка AR Blue Clean 32 Series 3270 е идеална алатка за отстранување на нечистотијата на површината што често се формира во одредени области. на куќата како балкони, подруми, гаражи и поткровје.

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 14.3 кг
Димензии(пакет) 46.5 × 53.6 × 55.7 cm
Платформа

Бренд