Апарат за заварување INVERTOR MMA 90A Ø 2.5

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,190 ден 9,999 ден

Има Залиха

EAN: 8004386611012 SKU: STAR2500 Категории: ,

Дополнителни Информации

Платформа

Технологија

Бренд