Апарат за заварување INVERTOR MMA 130A Ø3.2 Со LCD маска

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезен напон 1Phx230 Volt
Осигурувач 16 Amp
Инсталациона моќност 4.1 Kw
Напон на отворено коло 60 Volt
Електроди кои се користат 1.6-3.25 mm
Опсега на струја на заварување 10-130 Amp
Работен циклуз 130@30% Amp
Димензии 375x160x310 mm
Тежина 5.7 Kg
EAN: 8004386613429 SKU: STAR3200PRO Категорија:

Опис

STANLEY  STAR 3200-4000-7000 PRO инвертерски апарат за заварување во MMA режм со обложени електроди со диј аметар од 1, 6-5mm.
Системи за регулација, HOT START, ARC FORCE и ANTI STICK кои се користат во уредот овозможуваат да се постигне висока ефикасност и квалитет на извршената работа.
Малата големина на инвертерот обезбедува лесен транспорт и ви овозможува да работите дури и на височини.

ПРО Комплетите се испорачуваат во транспортен куфер со LCD Maska

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 15 кг
Димензии(пакет) 47 × 24 × 35 cm
Платформа

Технологија

Бренд