Апарат за заварување INVERTOR MMA 200A Ø 5

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,499 ден

Има Залиха

EAN: 8004386617113 SKU: STAR7000 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.7 кг
Димензии(пакет) 37 × 17 × 30 cm
Платформа

Технологија

Бренд