Батериска глодалка-фреза 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

22,990 ден 28,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Број на вртежи 16000-25000 rpm
Големина на чаура 6-8 mm
Длабина на потопување 55 rpm
Максимална големина на глодало 30 mm
SKU: DCW600N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд