Батерија 12V 2Ah Li-Ion

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,490 ден 5,490 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048461358 SKU: DCB127-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.26 кг
Димензии 11 × 6.1 × 9 cm
Платформа

Бренд