Батерија 12V 3Ah Li-Ion

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,490 ден

Има Залиха

EAN: 5035048713686 SKU: DCB124-XJ Категории: ,

Опис

Новата 12V Lithium Ion батерија со капацитет од 3Ah овозможува работа со едно полнење до 50% повеќе од својот претходник со 2Ah капацитет. Доаѓа со LED индикатор за наполнетост на батеријата и е компатибилна со сите 10.8V и 12V алати на DeWALT.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.27 кг
Димензии(пакет) 11 × 9 × 6 cm
Платформа

Бренд