Батерија 18V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,890 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048466353 SKU: FMC687L-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.4 кг
Димензии(пакет) 12.5 × 9.5 × 5.4 cm
Бренд