18V Дупчалка/одвртувач 1х1,5Аh прибор 80 парчиња

5,990 ден 7,990 ден

BCD001C1KA-QW

Има Залиха

18V батериска дупчалка/одвртувач со 1,5 Ah батерија и 400mA полнач.

Ултра компактниот и лесен дизајн е идеален за тешко достапните места и со регулацијата на 11 различни нивоа на јачина обезбедува прецизна контрола при дупчење во различни материјали, како дрво, метал, пластика.

Содржи LED светилка која овозможува подобрена видливост при работа во темни простории.

Истата е достапна во куфер со 80 додатоци за секаков вид на работа.

Напон 18 V
Капацитет на батерија 1.5 Ah
Механички брзини 1 /
Максимален вртежен момент 37 Nm
Број на вртежи 0-600 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Тежина 1.1 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина / mm
Висина / mm
Ширина / mm