Безбедносен отворач на амбалажа Stainless Steel

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

339 ден

Има Залиха

EAN: 3253560102449 SKU: 0-10-244 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.058 кг
Димензии 24.5 × 9 × 1.5 cm
Бренд