Бит крстач позидрив PZ3 5/1 50mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

490 ден

Има Залиха

EAN: 5035048013090 SKU: DT7226-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.05 кг
Димензии(пакет) 7.4 × 4.2 × 1.2 cm
Бренд