Бит крстач филипс PZ2 25/1 25mm TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

390 ден

Има Залиха

EAN: 5035048535196 SKU: DT71521-QZ Категории: , ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.16 кг
Димензии(пакет) 7.5 × 7 × 1.7 cm
Платформа

Бренд