Бит 1/4 PH2x50mm 10 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден

Има Залиха

EAN: 3253561689925 SKU: 1-68-992 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.15 кг
Димензии(пакет) 9.5 × 5.3 × 2.7 cm
Бренд