Бит 1/4″ PZ2x100mm 10 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,390 ден

Има Залиха

EAN: 3253563688070 SKU: 3-68-807 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.237 кг
Димензии(пакет) 5.2 × 4.5 × 10.6 cm
Бренд