Бит 1/4″ PZ2x70`mm 10 kom.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Има Залиха

EAN: 3253563688049 SKU: 3-68-804 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.164 кг
Димензии(пакет) 11 × 5.7 × 4.4 cm
Бренд