Блендер со сад 1200W

6,299 ден

BXJB1200E

Има Залиха

Блендер со влезна моќност од 1200W способен за обработка на секаков вид храна. Има 3 дигитални програми на работа: за дробење мраз, за смути-шејкови и турбо функција за обработка на најцврсти овошја и зеленчуци. Поседува стаклен бокал од 1,5 литри, капак со отвор и мерна чаша и сечила од нерѓосувачки челик со 6 ножа за постигнување максимални перформанси. Елегантен изглед и дизајн со мат боја, отпорен на отпечатоци од прсти. Лесно и едноставно чистење на бокалот и сечилата кои се отстранливи и безбедни за перење во машина за садови.
preloader