Блендер со сад 500W

2,699 ден 3,299 ден

BXJB500E

Има Залиха

Блендер со влезна моќност од 500W, 2 брзини на работа и турбо функција за зголемена моќност. Поседува пластична мерна чаша од 1,5 литри, капак со отвор и мала мерна чаша. Сечилата се изработени од нерѓосувачки челик со 4 ножеви за постигнување на врвни перформанси и се отстранливи за брзо и лесно чистење. Компактен дизајн со нелизгачки ногарки кои овозможуваат поголема стабилност. Погоден за смути, сокови и сосови.
preloader