Блендер со сад 800W

3,799 ден 4,499 ден

BXJB800E

Има Залиха

Блендер со влезна моќност од 800W, 3 брзини на работа и турбо функција за добивање ултра брзи и совршени течности. Поседува стаклена мерна чаша од 1,5 литри и мала мерна чаша од 50ml. Сечилата се изработени од нерѓосувачки челик со 4 ножеви за постигнување врвни перформанси и се отстранливи за брзо и лесно чистење. Ергономски дизајн на рачката и испуст за полесно истурање на течност во друг сад. Конструкција од INOX материјал кој спречува оставање на отпечатоци од прсти и нелизгачки ногарки кои овозможуваат поголема стабилност.
preloader