Бонсек 300mm I-75 WeldTec

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

899 ден

Има Залиха

EAN: 5706915064377 SKU: 10506437 Категорија:

Опис

Irwin бонсекот е создаден да одговори на потребите за сите професионалци. Има затегање од 75Kg што овозможува лесно сечење.
Издржлива целосно метална рамка со прифатлива тензија до 15.000 PSI. Можност за прилагодување на ножот на 90 или 180 степени во зависност од потребата.
Димензии: 300mm

Дополнителни Информации

Бренд