Брзостезен футер 1/2 20UNF 13mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,090 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048060247 SKU: DT7044-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.307 кг
Димензии(пакет) 5 × 10 × 4.7 cm
Бренд