Брусна трака 100x560mm 100G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

430 ден

Има Залиха

EAN: 5035048025673 SKU: DT3316-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.146 кг
Димензии(пакет) 26.5 × 10.9 × 2.3 cm
Бренд