Брусна трака 100x560mm 150G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

590 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048025680 SKU: DT3318-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.131 кг
Димензии(пакет) 27 × 10.8 × 3.5 cm
Бренд