Брусна трака 75x457mm 150g 3 пар.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

360 ден

Има Залиха

EAN: 5035048375044 SKU: STA33111-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.09 кг
Димензии(пакет) 3 × 7.7 × 21 cm
Бренд

STANLEY