Брусна хартија 150mm 240G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

699 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048059180 SKU: DT3127-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.074 кг
Димензии 19.5 × 16.2 × 0.6 cm
Бренд