Брусна хартија 150mm 40G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

699 ден

Има Залиха

EAN: 5035048059135 SKU: DT3121-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.149 кг
Димензии 18.2 × 15.6 × 1.3 cm
Бренд