Брусна хартија 240G 93x190mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

419 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048070246 SKU: DT8624-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.083 кг
Димензии 27.2 × 10 × 1 cm
Бренд