Брус.трака75x533mm 60/80/100G3Пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

330 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048092361 SKU: STA33206-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.09 кг
Димензии(пакет) 27.5 × 8 × 5 cm
Бренд