Бургии за бетон сет 5 ком. SDS +

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

590 ден

Има Залиха

EAN: 5035048095454 SKU: DT60301-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.26 кг
Димензии(пакет) 18 × 4 × 4 cm
Бренд