Бургии за метал сет 10 ком. HSS-G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,590 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402374175 SKU: DT5923-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.75 кг
Димензии(пакет) 15.5 × 11.2 × 3.6 cm
Бренд