Бургија за бетон 12x200mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

449 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048489468 SKU: DT6688-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.093 кг
Димензии 28 × 5.5 × 2 cm
Бренд