Бургија за бетон 13x150mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

180 ден

Има Залиха

EAN: 5011402372997 SKU: DT6563-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.093 кг
Димензии(пакет) 15.5 × 4.5 × 1.5 cm
Бренд