Бургија за дрво плосната 32x154mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

230 ден

Има Залиха

EAN: 5035048371251 SKU: STA52070-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.08 кг
Димензии(пакет) 8 × 23.5 × 0.7 cm
Бренд

STANLEY