Бургија за дрво 14×200/100

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

509 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402385768 SKU: DT4608-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.13 кг
Димензии 28.5 × 4.7 × 2 cm
Бренд