Бургија за дрво 16×200/100

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

490 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402385775 SKU: DT4610-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.112 кг
Димензии(пакет) 21.1 × 2301 × 2301 cm
Бренд