Бургија за дрво 18×380/280

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден

Има Залиха

EAN: 5011402385911 SKU: DT4642-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.325 кг
Димензии(пакет) 4.7 × 39 × 2 cm
Бренд