Бургија за дрво 18x600mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,699 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048014080 SKU: DT4875-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.418 кг
Димензии 62 × 4.8 × 2 cm
Бренд