Бургија за дрво 20x600mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048014097 SKU: DT4876-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.437 кг
Димензии(пакет) 62 × 4.6 × 2.2 cm
Бренд