Бургија за дрво 22×380/280

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,299 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402385935 SKU: DT4645-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 6.59 кг
Димензии 42.2 × 3 × 3 cm
Бренд